streda, 17. júna 2015

Toaletná voda Tenderly Promise od Oriflame


Ahojte. Dneska Vám chcem predstaviť novú vôňu od Oriflame. 
Kúpou tejto vône prispejete na svetovú nadáciu pre deti World Childhood Foundation.

Opis:
Srdce tejto elegantnej kvetinovej vône prekvitá veľkolepými tónmi kráľovskej bielej ľalie, hrejivými a vznešenými ako nežné objatie. V mnohých kultúrach patrí kráľovská ľalia ku kvetinám, ktoré predstavujú nevinnosť, narodenie a materstvo. Vôňu zdobia aj tóny kvetov pomarančovníka a kašmírového pižma.

A teraz čo si o tom myslím ja?
Ľaľie zbožňujem. Je to aj môj najobľúbenejší kvet a vždy, keď mám nejaký sviatok tak mi manžel jednu kyticu kúpi - vždy v inej farbe ;-) V túto nedeľu sme mali s manželom výročie a tak som dostala ďalšiu kyticu. Tentokrát žltú ;-) Pre mňa majú ľaľie krásnu vôňu :-)


A táto voňavka sa mi páči. Je to podľa mňa príjemná vôňa. Ale myslím si, že nie každej bude vyhovovať. Je sladšia a možno by z nej niekoho bolela hlava :D Je veľmi svieža a hlavne kvetinová :D Tie kvetiny je tam veľmi cítiť. Na moje každodenné nosenie nebude ale sem tam si ju určite dám :-) Výdrž je priemerná. Mala som aj lepšie aj horšie voňavky od tejto ;-) Fľaštička je pekná a myslím, že nikoho neurazí :-)

Túto vôňu si môžte kúpiť v katalógu 9/2015 za 13,99 eur (50ml fľaštička)3 komentáre:

 1. Tak to je skvělé, že jsi s ní tak spokojená, možná ji budu muset brzo u někoho očichat, protože sladké vůně miluju :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vypadá dobře! já miluju květinové vůně :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj:) Máš pěkný blog a ráda čtu tvoje články. Teprve začínám, ale byla bych velice ráda, kdyby ses podívala na můj blog, něco mi napsala, nebo nechala odběr. Byla bych moc ráda :)

  http://missbloggeress.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird